7 Temmuz 2012 Cumartesi

CEO Açılımı Nedir ?

Çoğu zaman iş hayatında kullandığımız kelime olan CEO 'nun açılımı nedir diye düşündünüz mü hiç. Ben düşündüm ve tahmin ettiğiniz gibi yabancı kökenli olan bu kısaltımın açılmış hali aşağıdadır.


Chief Executive Officer’s (Baş Yönetici ,bir sirketteki en yuksek dereceli yonetici..)9 yorum:

 1. When someone writes an article he/she keeps the thought of a
  user in his/her brain that how a user can know it.
  Thus that's why this paragraph is amazing. Thanks!

  Here is my website: free cccam

  YanıtlaSil
 2. Mitsubishi SCM 60 ZM-S

  Mitsubishi’den İklimsa güvencesinde, 20472 (6142-25590) Btu/h soğutma ve 23202 (5118-26614) Btu/h ısıtma kapasitesi ile çalışan R410A gazlı, A sınıfı SCM 60 ZM-S Mitsubishi multi klima dış ünite.Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  http://www.mitsubishiklima.com.tr/klimalar/multi-klima-dis-unite/mitsubishi-scm-60-zm-s-klima/
  #mitsubishi #mitsubishiklima #mitsubishiklimaları

  YanıtlaSil
 3. Profesyonel anlamda klima bakım hizmeti almak isteyenler klima servis danışmanlığında yerinde tespit ve çözüm hizmetlerinden yararlanabilirler. Deneyimi ve bilgisi ile bugüne kadar yüzlerce firma ve kişiye özel çözümler sunmuş olan klima servis, klima danışmanlığında rakipleri arasından sıyrılarak size en iyi hizmeti veriyor. Kullanmakta olduğunuz cihazınıza periyodik olarak yapılan klima bakım işlemleri ile gelecekte yaşayabileceğiniz sorunlar minimuma indiriliyor…
  http://www.klimaservis.com/
  #klimaservisi #klima #klimayetkiliservis

  YanıtlaSil
 4. Sosyal Medya Eğitim Zirvesi, 28 Oturum Alanında Ünlü 20 Eğitmen. Biletler Tükenmeden Sosyal Medya Zirvesindeki Yerinizi Hemen Ayırtın.
  http://www.sosyalmedyaegitimzirvesi.com/
  #seoakademi #sosyalmedya #sosyalmedyazirvesi

  YanıtlaSil
 5. Ada Kahvaltısı Neler Sunuyor? – Reçeller ve Taze Börekler!

  Huzurlu bir atmosfer içerisinde, kuş sesleri ve çiçekli bahçelerde kahvaltı yapmak muhteşem olacak! Büyükada’da kahvaltı sofraları eşsiz ada lezzetleriyle hazırlanacak. Büyükada turu öncesinde ihtiyacınız olan enerjiyi verecek.

  Büyükada kahvaltı mekanları ve sahil restoranlarının sunduğu Ada kahvaltısı içinde:

  YanıtlaSil
 6. Büyükada otel romantik bir hafta sonu tatili 100 TL’den başlayan ada otelleri konaklama fiyatları,Büyükada'nın en güzel butik oteli, tatil fırsatları.
  http://www.buyukadaotel.com.tr/
  #büyükadaotel #büyükadaotelleri #büyükadaoteller

  YanıtlaSil

 7. Ömer Polat Diş Kliniği – Ortodonti Tedavisi Estetik Diş Hekimliği
  Ömer Polat Diş Kliniği, çocuk ve yetişkin ortodonti tedavisi, gülüş tasarımı ve diş beyazlatma, estetik diş hekimliği ile implant ve kanal, dişeti hastalıkları tedavileri.
  http://www.omerpolatdisklinigi.com/

  YanıtlaSil
 8. Her biri alanında uzman, mesleğinin etik değerlerine saygılı, danışanlarının sağlıklı ve güvenli şekilde kilo vermesini sağlayan diyet uzmanı ve diyetisyenler ile birlikte kişiye özel beslenme danışmanlığı ve diyetisyen hizmetleri.

  YanıtlaSil